ساس

0
(0)

3 اشتباه رایج برای خلاص شدن از شر ساس را بشناسیم

بیشتر مردم به دنبال ساده ترین و سریع ترین راه برای کاهش سریع تعداد ساس ها در خانه هستند. به جای حل اساسی مشکل به دنبال روش های  میانبر برا خلاص شدن از شر ساس هستند که معمولا بی اثر است و حتی مشکل را بدتر می کند.

ساس از آفاتی می باشد که از بین بردن آن بسیار سخت می باشد. بسیار کوچک هستند . در پنهان شدن بسیار حرفه ای عمل می کنند. بدتر از همه چیز می توانند به سرعت در دوره های زمانی کوتاه چند برابر شوند. معمولاً تا زمانی که علائمی از جمله  ظاهر شدن گزش ساس روی بدن و لکه های خون روی تشک یا ملحفه دیده نشود، افراد نمی دانند که با مشل ساس روبرو هستند.

در این مقاله سعی داریم تا در مورد 3 اشتباه رایج افراد در خلاص شدن از شر ساس به شما بگوییم. زیرا خلاص شدن از شر ساس ها به تنهایی بسیار دشوار است.

خلاص شدن از شر ساس

1. استفاده از مواد خانگی برای خلاص شدن از شر ساس

بیشتر اوقات، بسیاری از افراد ترجیح می دهند قبل از تماس با کارشناسان کنترل آفات، از مواد خانگی برای مقابله با هجوم ساس  استفاده کنند. و دلیل آن خیلی ساده است زیرا روش های خانگی برای خلاص شدن از شر ساس‌ها ارزان به نظر می‌رسند و به راحتی می توان آن ها را یافت. اما آیا مواد های خانگی برای از بین بردن ساس‌ها مؤثر هستند؟

متاسفانه، پاسخ منفی است. مواد خانگی تنها به روش تماسی ساس ها را از بین می برند و شما فقط ساس های قابل مشاهده روی تخت ها را می توانید از بین ببرید و قادر به از بین بردن ساس هایی که در محل هایی غیر قابل دسترس و مکان های مخفی پنهان هستند، نخواهید بود.

علاوه بر این، هیچ مدرک علمی مبنی بر اینکه مواد خانگی می توانند ساس را از بین ببرند یا از آن جلوگیری کنند، وجود ندارد. این مخصوصاً اگر با هجوم شدید یا تعداد بالایی از ساس مواجه هستید.در میان بسیاری از مواد طبیعی یا خانگی، موارد زیر بیشترین کاربرد را دارند:

اگر یکی از مواد های خانگی ذکر شده در بالا را  برای خلاص شدن از شر ساس استفاده می کنید، اکنون زمان مناسبی است که آن را کنار بگذارید و با کارشناسان آسازیست تماس بگیرد و مشاوره رایگان دریافت کنید.

جوش شیرین

2. حذف ساس با جاروبرقی

انجام منظم جاروکشی با جاروبرقی در مناطقی که احتمالا ساس وجود دارد کمک زیادی به کاهش تعداد ساس های قابل مشاهده می کند.

اما آیا جاروبرقی ساس ها را کاملا از بین می برد؟ اگرچه جاروکشی یک اقدام پیشگیرانه می باشد، اما جاروبرقی به تنهایی برای از بین بردن کامل ساس کافی نیست. یا 100% موثر نیست. اول اینکه ساس ها بسیار کوچک هستند. تمایل دارند در قسمت های غیر قابل دسترس مانند درز ها و شکاف های مبلمان یا دیوارها پنهان شوند. متأسفانه جاروبرقی های معمولی قادر به دسترسی و حذف ساس های پنهان در داخل درز ها و شکاف ها نیستند.

دوم، باید بدانید که تخم‌های ساس چسبناک هستند و محکم به سطوح می‌چسبند. بنابراین، اگرچه جاروبرقی ممکن است بسیاری از افراد بالغ  و پوره‌های ساس را از بین ببرد، اما  تخم‌های ساس را از بین نمی‌برد.

سوم و آخر، جاروبرقی به شما کمک می‌کند ساس‌ها را از بین ببرید، اما به این معنا نیست که فوراً از شر ساس خلاص شوید. کاری که شما در واقع انجام می دهید این است که ساس های قابل مشاهده را جارو کشیده و آنها را در داخل کیسه و شیلنگ جاروبرقی به دام می اندازید. ساس‌ها برای فرار از شیلنگ جاروبرقی بسیار چابک هستند و ماه‌ها حتی بدون غذا در داخل جاروبرقی زنده می‌مانند!

جارو برقی

3. استفاده از سموم ارزان و رایج در بازار

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، خلاص شدن از شر ساس بسیار دشوار است. مهم نیست که هر چند وقت یکبار از مواد خانگی استفاده می کنید یا خانه خود را جاروبرقی می کشید، ساس ها ممکن است به شما و خانواده تان آسیب بزنند. چرا؟ زیرا با این روش ها در واقع شما هرگز از شر آنها (حتی تخمک های آنها) خلاص نمی شوید.

برخی از اقدامات پیشگیرانه مانند جاروبرقی و شستن ملافه با دمای بالا می‌تواند برای کاهش تعداد ساس‌های بالغ عالی باشد اما کافی نیست. کلید خلاص شدن از شر ساس ها، حذف مراحل زندگی آنها از تخم ها تا بزرگسالان است. و این کاری است که می توانید به کمک کنسانتره آلفاکیل به راحتی و بدون دردسر انجام دهید.

سموم و افشانه های مختلفی در بازار وجود دراد که به عنوان از بین برنده ساس معرفی می شوند ولی متاسفانه علاوه بر آن که کارایی خوبی ندارند، باعث آلودگی محیط خانه تان شده و نیاز به تخلیه خانه در هنگام به کار بردن دارند.

به کمک آسازیت نه تنها می‌توانید ساس‌های بالغ را از بین ببرید تا نتوانند رشد کنند و تخم بگذارند. بلکه تخم‌هایی که اغلب در طول فرآیند تمیز کردن باقی می‌مانند را نیز می توانید به راحتی از بین ببرید.

این پست چقدر برایتان مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا بحال امتیازی برای این پست ثبت نشده ‍‍‍‍‍! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *