adb

شرکت آسازیست اردم

با توجه به گسترش شهرها و توسعه انواع مکان های عمومی نظیر مدارس، بیمارستان ها،
کارخانجات، رستوران ها، انبارها و مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری، لزوم رعایت بهداشت عمومی در این اماکن به یک ضرورت جدی تبدیل شده است. افزایش جمعیت آفاتی مانند موش و حشراتی مانند مگس ، مورچه و سوسک، سلامت و بهداشت عمومی را تهدید می‌کند. در عین حال مبارزه مکانیکی و شیمیایی با این موجودت در سطح وسیع، کم نتیجه بوده و حتی آثار زیان بار زیست محیطی برجای گذاشته است
. احتمال تماس انسان با طعمه ها و سموم به کار رفته و احتمال مقاومت حیوانات موذی و حشرات به این داروها، از عواقب روش های مبارزه شیمیایی است.

  • آفت کش موریانه
  • آفت کش پشه
  • آفت کش پروانه برنج
  • آفت کش موش
  • آفت کش سوسک
  • آفت کش مورچه

شریک تجاری شرکت DELTA ILACLAMA ترکیه

ما با شناخت مشکلات فوق و با هدف کنترل آفات و حشرات به روش های ارگانیک و با حداقل استفاده از سموم و مواد شیمیایی، شرکت آسا زیست اردم را با مشارکت شرکت DELTA ILACLAMA ترکیه، راه اندازی نمودیم تا علاوه بر واردات، تولید و عرضه انواع محصولات و تجهیزات کنترل ارگانیک آفات و حشرات، خدمات تله گذاری، کنترل و مراقبت، و مبارزه با آفات را نیز در اختیار عموم قرار دهیم.
دانش فنی این محصولات از طریق شرکت بسیار کارامد و موفق DELTA ILACLAMA ترکیه تامین شده و برخی بخش های حساس و فناوری های ویژه مانند فناوری Fly control از آلمان وارد میشود در حال حاضر بدنه و کلیه بخش های فلزی و پلاستیکی تجهیزات، در ایران تولید می‌شوند و در آینده با انتقال تکنولوژی، بخش اعظم تولید در داخل کشور انجام خواهد شد. در حال حاضر محصولات و تجهیزات ما برای بخش های زیر در ایران قابل عرضه هستند:
10%

واردات قطعات از آلمان

35%

واردات از ترکیه

55%

تولید داخل کشور