آیا شما هم مشکل موجودات موذی در خانه را دارید؟

مشاوران ما همیشه آماده پاسخگویی شما هستند.

در صورتی که سوالاتی در خصوص محصولات ما و نحوه ی اجرای آن در داخل ساختمان خود دارید میتوانید از طریق بخش زیر پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

ژل خوراکی فیبروکیل
از این ژل هر چند وقت یکبار باید استفاده کرد ؟

این محصول بر خلاف روش سمپاشی نیاز به دوره تکرار نداره و به دلیل خاصیت جذبی که داره در صورت طعمه گذاری صحیح و کامل با یکبار استفاده مشکلتون حل میشه.

فرق این محصول با سایر سم های بازار چیه ؟

در روش سم پاشی با سم های موجود در بازار، سوسک ها متوجه وجود سم در محیط میشن و در مخیفیگاهشون مخفی میشن تا بعد از اینکه اثر سم در محیط از بین رفت دوباره میان بیرون ، و فقط تعداد کمی از سوسک هایی که بیرون بودن و با سم تماس داشتن از بین میرن.
ولی در روش طعمه گذاری با فیبروکیل به دلیل خاصیت جذب این ژل ، سوسک ها جذبش میشن ازش مصرفمیکنن و از این ژل به مخفیگاه خودشونم انتقال میدن و بعد از چند ساعت رو سیستم عصبیشون اثر میذاره و از بین میرن و به این ترتیب نه در محیط و نه در مخفیگا ه هیچ سوسکی زتده نمیمونه

5 گرم خیلی کم نیست ؟

این محصول حالت ژل مانند داره که اگر طعمه هارو طبق راهنمای مصرف قرار بدین تا 100 عدد طعمه اندازه یک دانه عدس میتونید در قسمت های مختلف محیط قرار بدین که برای آشپزخونه ی یدونه خونه کاملا کافیه.

این ژل تو محیط خشک نمیشه ؟

ژل فیبروکیل برخلاف سایر ژل های موجود در ایران به هیچ عنوان خشک نمیشه و طعمه هایی که گذاشتین تا ماه ها برای سوسک ها خاصیت جذب و اثرگذاری داره.

بعد از طعمه گذاری نیازه که محیط رو پاکسازی کنم ؟

بر خلاف روش سمپاشی ، در روش طعمه گذاری با ژل فیبروکیل ، نیازی به پاکسازی محیط وجود نداره چونمحیطمون آلوده به سم نیست و طعمه ها هم بسیار ریز بوده و رنگ روشنی دارند و معمولا این ژل در درز و شکاف ها و قسمت هایی که سوسک ها تردد میکنن طعمه گذاری میشه که خیلی در دید ما نیست.

به حیوانات خونگی و کودکان ضرر داره ؟

به هیچ عنوان به حیوانات خانگی و کودکان ضرری نداره چون نه بو داره و نه بخاراتی داره که مضر باشه.

چند روز بعد از طعمه گذاری، سوسک زنده دیگه نمیبینم ، ولی لاشه سوسک خیلی کم میبینم ، ما خیلی سوسک داشتیم ،کجاس لاشه این سوسک ها ؟

در روش سمپاشی معمولا تا چند روز بعد از سمپاشی، لاشه سوسک در محیط دیده میشود که نیاز است آن هارو جمع آوری کنیم ولی در روش طعمه گذاری با فیبروکیل حتی لاشه سوسک هارو هم کمتر میبینیم چوناکثرشون در مخفیگاهشون از بین رفتن و یا لاشه سوسک مرده توسط سوسک های دیگه خورده شده )سوسکها برای تمیز نگه داشتن کلونی خودشون سوسک های مرده رو میخورن( و خیلی به ندرت لاشه سوسک در بیرون دیده میشود.

نحوه مصرفش چجوریه ؟ از کجا بدونم که کجاها باید طعمه بذارم ؟

نحوه صحیح طعمه گذاری و اینکه چه قسمت هایی از محیطتون باید طعمه قرار بدین با همراه محصول براتون ارسال میشه

این ژل برای چه حشراتی مناسبه ؟

ژل خوراکی فیبروکیل به صورت اختصاصی فقط برای انواع سوسری ( سوسک ) تولید شده

سم (کنسانتره) آلفاکیل
این محصول بو یا لکه داره ؟

محصول آلفاکیل بر خلاف سایر سموم بو دار جزء سموم تماسی بوده و از کنسانتره ترکیبی آلفاسایپرمترین وتترامترین ساخته شده که هیچ گونه ب و و لکه نداره و نحوه اثر آن به صورت تماسی بوده و حشرات هم در صورتتماس با سم از بین میرن و هیچ گونه مشکلات تنفسی ایجاد نمیکنه ولی رعایت یک سری اصول در حین و بعد از سمپاشی الزامی است که نحوه مصرف و رعایت این نکات همراه محص ول براتون ارسال میشه

این محصول برای کدوم حشرات تاثیر داره ؟

این محصول بر روی طیف وسیعی از حشرات مثل سوس ک فاضلابی )آمریکایی(، مورچه، ساس ، کک، کنه، شپش ، عقرب ، موریانه ، عقرب ، پشه ، مگس ، سیلور فیش و …

نحوه مصرفش به چه شکلی هست ؟

این محصول به صورت کنسانتره غلیظ تهیه شده که با دز مشخصی از آن با آب مخلوط میشه و در محیط اسپری یا با پمپ سمپاشی ، سمپاشی میشه که دز مصرفی هر حشره متفاوت بوده که مقدار مصرفی آن همراه محصول براتون ارسال میشه

واسه کک تو مرغداری هم میشه استفاده کرد ؟

بله ، این محصول در مرغداری ها به صورت مستقیم روی بدن مرغ ها اسپری میشه و هیچ آسیبی برای مرغ نداره ولی کک های روی بدن مرغ رو از بین میبره

برای استفاده از این محصول حتما نیاز به پمپ سمپاش دارم ؟

خیر ، برای استفاده خانگی از این محصول حتما نیازی به پمپ سمپاش نیست و میتون ی د از بطری های یک لیتری اسپری دار استفاده کنید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید،

از طریق فرم زیر اقدام نمایید.