مورچه ها

مورچه ها در سراسر جهان قرار دارند و باعث تخریب غذا و اموال انسان می شوند. همچنین می توانند بیماری ها و خطراتی را برای  سلامتی تان ایجاد کنند. در برخی از نقاط جهان مورچه ها می توانند با نیش زدنشان خطرناک باشند. آسازیست دارای گزینه هایی است که می توانید برای رهایی از مورچه ها در محیط زندگی خود، به آنها تکیه کنید.

اولین قدم برای از بین بردن مورچه ها در محیط زندگیتان ، شناسایی گونه مورچه است. همه مورچه ها یکسان نیستند. بنابراین درک درست زیست شناسی آن ها و تفاوت گونه های خاص برای توسعه استراتژی کنترلی مناسب که باید برای خلاص شدن از مورچه ها استفاده شود ، بسیار مهم است.

روش های کنترل مورچه ها که توسط خودتان در خانه انجام می شوند معمولا موثر واقع نمی شوند. متخصصان آسازیست می توانند در کنترل مورچه ها به شما کمک کرده و بهترین راه حل را برای مشکل شما توصیه کنند.

 

کنترل و حذف مورچه ها

چند گزینه کنترلی برای خلاص شدن از شر مورچه ها وجود دارد. بسته به نوع مورچه، اندازه آلودگی و اینکه  آیا آلودگی در داخل یا خارج خانه است روش کنترل می تواند متفاوت باشد.. همچنین بسته به تجاری یا مسکونی بودن ملک نیز گزینه های خدماتی می تواند متفاوت باشد.

از بین بردن مورچه ها یک فرایند بسیار خاص است و متخصصان آسازیست می دانند چگونه مورچه ها را در اطراف یک ملک و از داخل خانه یا ساختمان خلاص کنند. بهترین راه این است که با دفتر آسازیست تماس بگیرید و اجازه دهید متخصصان ما دریابند که کدام گونه مورچه باعث این مشکل شده است، سپس بهترین راهکار را برای شما ارائه می دهند.

خسارت به اموال و خطرات سلامتی

بیشتر اوقات مورچه ها فقط مزاحم هستند، اما می توانند غذاها را نیز آلوده کنند. هجوم شدید مورچه ها می تواند مواد غذایی را در خانه شما از بین ببرد و محصولات و غذای حیوانات را از بین ببرد و به دام ها آسیب برسانند.

برخی مورچه ها مانند مورچه های آتشین به طور معمول لانه های خود را در خارج از خانه می سازند ، اما در صورت ایجاد مزاحمت، می توانند جمع شوند و نیش بزنند و برای سلامتی خطر ایجاد کنند. مورچه های نجار چوب را از بین می برند و می توانند ساختارهای خانه شما را تضعیف کنند، که می تواند منجر به تعمیراتی پرهزینه برای ملک شما شوند.

از بین بردن مورچه های نجار

متخصصان آسازیست تفاوت بین خسارت مورچه نجار ، زنبور نجار و موریانه ها را می داند. مورچه های نجار از آرواره های بالای خود برای جویدن چوب استفاده می کنند. این مورچه ها حجره هایی با جزئیات دقیق برای گذاشتن تخم و پرورش نوزادان خود، می سازند. صاحبان خانه و ملک گاهی اوقات صدای این مورچه ها را که در حال جویدن سازه های چوبی در سر راه خود هستند، می شنوند.

ما روش هایی برای تشخیص جایی که مورچه های نجار در حال جویدن چوب هستند ، داریم و راهکارهایی برای خلاص شدن از شر مورچه های نجار در تمام مراحل زندگی ارائه می دهیم و مطمئن می شویم که آنها دیگر برنمی گردند.

متخصصان حذف مورچه ها

متخصصان ما می دانند چگونه از شر مورچه ها خلاص شود.  آن ها دنبال لانه مورچه ها هستند و مورچه ها را شناسایی می کنند.

تکنسین های آسازیست برای حذف مورچه ها، با شما همکاری می کنند و در مورد مشکل مورچه ها در خانه، با خودتان گفت و گو می کنند تا با موفقیت منبع آلودگی را پیدا کنند.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *