عقرب سیاه

عقرب ها

عقرب ها به مرگبار بودن و حمله به انسان ها شهرت دارند. اما اکثر آنها پنهان شدن را ترجیح می دهند. یعنی به طور کلی کاملاً خجالتی هستند و فقط در صورت تهدید و ترس  تمایل به نیش زدن دارند. حتی نیش برخی از آنها برای انسان کشنده هم نمی باشد. با این حال، کنترل و حذف موثر عقرب باید توسط محصولی کارآمد انجام شود. زیرا نیش عقرب دردناک است و می تواند برای کسانی که سیستم ایمنی حساس دارند، مشکلاتی را برای سلامتی ایجاد کند.

عقرب آماده حمله

عقرب ها در کجا زندگی می کنند؟

عقرب ها در تمام خشکی های این سیاره به جز قطب جنوب یافت می شوند. این بند پایان در هر محیطی از جمله از جنگل های بارانی استوایی گرفته تا علفزارها و بیابان ها یافت می شوند. بیشتر آب و هوای گرمتر را ترجیح می دهند. در مناطق کویری و گرم ایران  رایج هستند. در محل هایی با آب و هوای گرم تر در طول سال، زمانی در طول سال وجود ندارد که آنها فعال نباشند. به همین دلیل است که پیشگیری و کنترل عقرب برای خانه یا محل کار شما بسیار مهم است.

عقرب ریزمبارزه با عقرب ها

عقرب ها کجا لانه می کنند؟

این موجودات دوست دارند به تنهایی و دور از سایر عقرب ها لانه کنند. یعنی زندگی اجتماعی را دوست ندارند. از آنجایی که آنها شب فعال هستند، ممکن است در طول روز آن ها را مشاهده نکنید. با این حال، اگر در حال جستجو هستید، معمولاً در مناطق سایه دار در باغ یا گاراژ شما و مناطق به هم ریخته داخل خانه شما لانه می کنند. عقرب ها در درز ها و شکاف های کوچک، زیر توده های چوب یا انبوه سنگ ها و گاهی در کفش های شما پنهان می شوند. برخی از گونه‌های عقرب، ترجیح می‌دهند به صورت وارونه لانه کنند. بنابراین ممکن است آن‌ها را در قسمت پایین مبلمان به صورت آویزان مشاهده کنید. دیدن عقرب در هر یک از مکان های گفته شده برای اغلب انسان ها ترسناک و آزار دهنده می باشد.

عقرب داخل کفش

پیشنهاد آسازیست برای شما استفاده از کنسانتره آلفاکیل می باشد که با روش به کار گیری آسان محیط خانه شما را از این موجودات پاکسازی می کند.

سمپاشی عقرب ها

عقرب ها بسیار مقاوم هستند و کشتن و از بین بردن آنها سخت است. هنگامی که راه خود را به داخل خانه باز می کنند، می توانند ماه ها بدون آب یا غذا زندگی کنند. اگر فکر می کنید خانه شما مشکلی با عقرب دارد، بهتر است با کارشناسان آسازیست تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

منبع

scorpion | Description, Habitat, Species, Diet, & Facts | Britannica

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *